Bosal

Bosal

BOSAL, dünya çapında 17 sanayi sitesi, 12 dağıtım merkezi, 7 Ar-Ge merkezi ve 2.500 çalışanı ile mobilite ve enerji alanlarında lider bir üreticidir .

Görevimiz

BOSAL’ın misyonu, mobilite ve enerjide sürekli yenilik yaparak daha temiz bir dünyaya katkıda bulunmaktır . Aynı zamanda, değerlerimiz doğrultusunda gelecek nesillerin sorunlarına özel çözümler sunmaktan gurur duyuyoruz .

Pazar segmentleri

BOSAL, dört pazar segmenti aracılığıyla çeviklikle teknolojik çözümler geliştirip üreterek küresel mobilite ve enerjide inovasyonu yönlendirmeye kendini adamıştır : Güç aktarma organı , Şasi , Enerji ve Mikro şebeke .

Küresel Ortak

BOSAL Grubu, daha temiz bir geleceğin şekillenmesinde önemli bir rol oynamaktadır. Otomotivden enerji çözümlerine kadar ürünlerimiz dünya çapındaki müşterilerimiz tarafından tanınmakta ve değer görmektedir. Son derece gurur duyduğumuz bir gerçek.

Çevikliği gücümüz haline getirmeye yönelik sürekli (ve başarılı) yolculuğumuz da gurur duyduğumuz bir şey. Küresel varlığımız , bizi müşterilerimizinkini tamamlayabilecek ve 7/24 küresel ekonominin gereksinimlerini karşılayabilecek, üstün kalite ve üstün değer yoluyla defalarca eşsiz müşteri memnuniyeti sunabilecek konuma getiriyor.