Hakkımızda

Hakkımızda

Donanma Çeki Demiri ve LPG Dönüşüm Merkezi olarak Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde: Çeki Demiri ve LPG Dönüşümü konusunda siz değerli müşterilerine 2010 yılından beri hizmet veriyoruz. Tüketici beklentilerini dikkate alarak ürün kalitesinden ve güvenliğinden asla taviz vermeden, her marka, her tip ve her model otomobil, hafif ticari araç, minibüs, midibüs, panelvan, arazi aracı, jeep ve diğer araçlara çeki demiri montaj, tamir ve tadilat işleri konusunda çözümler sunuyoruz. Bunun yanı sıra Atiker Yetkili Bayi olan firmamız LPG dönüşümü, tamiri ve tadilat işlemlerinde de sizlerin isteklerine cevap veriyor. Konusunda tecrübeli ve bilgili personelimiz ile birlikte, müşteri daima haklıdır şiarı ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Dürüstlük, Yardımseverlik ve Sorumluluk

Dürüst olun ve kurumsal düzenlemelere ve sosyal normlara uyun. Taahhüt edilen tüm iş aksiyonlarını yerine getirmek ve başarılı bir şekilde gerçekleştirmek. Kişinin sorumluluklarını ve gerekliliklerini tam olarak kabul etmesi ve kendi hataları ve başarısızlıkları için sorumluluk alma becerisine sahip olması. Başkalarını suçlamayın ve sorunu iyileştirmeye çalışmayın.

İletişim Koordinasyon & Ekip Çalışması

Fikirleri net bir şekilde organize etmek ve dışsallaştırmak. İlgili herkesin odaklanmış ve tam anlayışlı olmasını sağlamanın gerekliliğini kabul edin. İletilen mesajın doğru yorumlanması, cevaplanması ve netleştirilmesi fikir birliğine varılması çok önemlidir. Ekip üyelerinin görüşlerine saygı gösterin, ekip kararlarını destekleyin ve çalışma sırasında kişisel sorumlulukları yerine getirin. Üyeleri ekibe aktif olarak katılmaya ve ekip hedeflerine ulaşmak için birlikte çalışmaya teşvik edin.

Kalite Odaklı & Sürekli İyileştirme

Çalışma standardı prosedürlerini aktif olarak takip edin, ayrıntılara dikkat edin, kalite sorunlarını belirlemek ve iyileştirmeler yapmak için geri bildirim mekanizmasını kullanın ve iş kalitesini sürekli iyileştirin. İyileştirme fırsatlarını belirlemek, eylem planları geliştirmek ve çalışma koşullarını veya süreçlerini iyileştirmek için proaktif eylemlerde bulunmak için uygun yöntemleri kullanma becerisi.

İnovasyon Yönetimi Odaklı & Üstünlük Çabası

Açık fikirlilikle yeni iş modellerini kabul edin, yaratıcı bir çalışma ortamı oluşturun, diğerlerini statükoyu kırmaya teşvik edin ve kuruluşun genel rekabet avantajını artırın. Kendisi için zorlu iş hedefleri belirleyebilmek ve bunları başarabilmek, yüksek çalışma performansı standartları talep etmek ve sürekli atılımlar aramak.

Müşteri Odaklılık ve Hizmet

Eylemler ve planlar, müşteri etkisine odaklanmalı, müşteri ihtiyaçlarını proaktif olarak anlamalı ve müşterilere ihtiyaç duydukları bilgileri sağlamak için hızlı bir şekilde yanıt vermelidir. Bu proaktivite, kuruluşların müşterilerle uzun vadeli işbirliğine dayalı ilişkiler kurmasına yardımcı olacaktır.  Müşterilere şevk gösterin, müşteri ihtiyaçlarını etkin bir şekilde karşılayın, müşteri problemini çözüns ve ardından kalite ve hizmetle müşterilerin güvenini kazanmak için müşteri memnuniyetini artırın.


Adres: Karaköprü, Ömer Seyfettin Cd. 13/4C D:1, 41650 Gölcük/Kocaeli
Tel: 0533 657 56 47
Mail: donanma_lpg@hotmail.com
Yol Tarifi: https://goo.gl/maps/w74MiqfB6ibY6FaZ7