GALİA

GALİA

Binek araçlar, ticari araçlar ve kamyonlar için çekme çubuklarının geliştirilmesi, üretimi, satışı ve montajı ile ilgileniyoruz.

Firmamız 1992’den beri gelişmektedir. Başından beri siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını mümkün olduğunca karşılamayı görev edindik. Başlangıçta, müşteri talebine dayalı olarak çekme çubuklarının geliştirilmesine odaklandık. Piyasadaki en yaygın araç modelleri için çekme çubuğunun parça üretimiydi. Takip eden dönemde kademeli olarak küçük seri üretime ve orta seri üretime geçtik, ancak araç türlerinin çeşitliliği nedeniyle şirketin üretim süreci çok özel kabul ediliyor.

Ürün portföyümüzde yaklaşık 1000 çeşit çekme çubuğu bulunmaktadır ve bu sayı sürekli artmaktadır. Ürünlerimiz Slovakya, Almanya, İrlanda, Çek Cumhuriyeti, Polonya, Litvanya, Letonya, Rusya, Ukrayna, Sırbistan, Slovenya, Hırvatistan, Romanya, Bulgaristan, Macaristan, Yunanistan, Türkiye, İsrail başta olmak üzere 19 ülkede satılmakta olup, çalışmalarımız devam etmektedir. Avrupa Birliği içindeki ve dışındaki diğer ülkelere ihracatın uygulanması.

Üretim ve üretim öncesi aşamalarda modern bilgisayar destekli teknolojiler (CNC makine ve ekipmanları, CAD-CAM çözümleri vb.) kullanıyoruz . Üretimin teknik hazırlığından bitmiş ürünlerin kontrolüne kadar ürünlerimizin üretim sürecini yönetmek, izlemek ve kontrol etmek için, (diğer pek çok şeyin yanı sıra) bir ürünün kullanılabilirliğini görmenizi sağlayan kendi şirket içi bilgi sistemimizi kullanıyoruz. web sitemizde gerçek zamanlı olarak belirli bir ürün.