UMBRA RİMORCHİ


UMBRA RİMORCHİ

Umbra Rimorchi, 1976 yılında ticari faaliyetini hemen hafif römork ve otomobiller için çeki kancası üretimine yoğunlaştıran üç ortağın birliğinden doğdu. Otuz yılı
aşkın bir süredir faaliyette bulunan ve bugün tek sahibi olan Umbra Rimorchi, sektörde lider bir şirket olduğunu teyit etmek için pazardaki konumunu sağlamlaştırmış; Her tür araba ve ticari araç için çok sayıda römork ve çekme kancasından oluşan bir yelpazeye sahip ürünleri, mafsallı bir dağıtım ağı aracılığıyla İtalya’nın her yerine dağıtılmaktadır.
Elde edilen ticari başarı, bugün Avrupa’da ve dünyanın geri kalanında da önemli işbirliklerine sahip olan şirketin ihracat faaliyetlerinin giderek artmasına katkıda bulunmuştur. Umbra Rimorchi, güvenilirliğini pekiştirmek ve müşterilerinin maksimum güvenliğini sağlamak için sektörde ISO 9001 kalite sistemi ile belgelendirilen ilk şirket olmuştur .

57 YILLIK TECRÜBE

Endüstri lideri

DAĞITIM AĞI

İtalya’nın her yerinde

İTALYA’DA 1. SERTİFİKA

ISO 9001 Kalite Sistemi

İşimiz:

Ürünlerinin tasarımı, incelenmesi ve iyileştirilmesi için Umbra Rimorchi , CAD çizimine ve katı modellemeye dayalı en modern tasarım teknolojilerini kullanır ; daha sonra her proje, sonlu elemanlar analizi (FEM modeli) aracılığıyla yapısal kontrollere tabi tutulur; Projenin şartnamelere uygunluğu doğrulandıktan sonra prototipleme aşamasına geçilir.
Tasarım ve üretim arasındaki temas sürekli ve yinelemelidir ve yeni bir ürünün yaratılması, özel bir teknik-operasyonel personelin çalışması yoluyla mevcut ürünlerin sürekli iyileştirilmesiyle el ele gider.Temel amaç, ürünün sağlamlığından, güvenilirliğinden ve güvenliğinden ödün vermeden yeni malzemelerin ve yeni üretim süreçlerinin sürekli araştırılmasıdır .
Tüm prototipler, seri üretime geçmeden önce ciddi testlere tabi tutuluyor ve ardından Ulaştırma Bakanlığı’nın koyduğu yasal düzenlemelere ve Avrupa CE standartlarına uygun olarak üretiliyor .
Elde edilen ticari başarı, bugün Avrupa’da ve dünyanın geri kalanında da önemli işbirliklerine sahip olan şirketin ihracat faaliyetlerinin giderek artmasına katkıda bulunmuştur.